Realizacja projektu dla WR Beauty!

W 2021 roku nasza Agencja Marketingowa stanęła przed wyzwaniem zaprojektowania komunikacji wizualnej i komunikacji rynkowej dla firmy z branży beauty. Nazwa to jedyne co otrzymaliśmy od naszej klientki na początku współpracy. Klient miał stać się częścią już istniejącej wcześniej marki MN Atelier Kraków.

Komunikacja, którą mieliśmy zaprojektować nie mogła być tylko naszą fantazją ale przede wszystkich spójną koncepcją i odpowiednią częścią w układance. 

Zaczęliśmy od zaprojektowania Logotypu firmy. Logotyp miał być stylowy i elegancki. Klient chciał coś prostego, a jednocześnie wyjątkowego. Zaczęliśmy od wyboru kolorów, które miały w przyszłości reprezentować firmę i dobraliśmy font będący jej wiecznym podpisem. Projekt z każdym dniem przekształcał się i nabierał kształtów.   

Klient zdecydował się na dwa logotypy. Złoty logotyp na białym tle i złoty logotyp na różowym tle. Na tych logotypach i kolorach zaczęliśmy komunikacje wizualną marki WR Beauty Kraków. 

Stworzyliśmy stronę internetową dopasowaną kolorystycznie i wizualnie do całej koncepcji. Strona pod względem technicznym została wykonana na szablonie WordPress. Posiada wszystkie niezbędne informację, zakładki, odnośniki. Grafiki na stronę www zostały stworzone przez nasze studio. Strona jest połączona z platformą booksy, dzięki czemu umożliwia szybką i łatwą rejestrację zabiegów kosmetycznych. Strona internetowa dopasowana jest na urządzenia stacjonarne jak i mobilne.

Dla klienta stworzyliśmy strategię komunikacji w odpowiednich kanałach Social Media: Facebook, Instagram. Klient otrzymał niezbędną wiedzę i pomoc przy ustaleniu contentu i planu działania w przyszłość. Klient ma dostarczone szablony, na których zaleca mu się pracowanie. Dla klienta wykonaliśmy kilkanaście płatnych i sponsorowanych reklam na Facebooku i Instagramie, uzyskując zadowalające osiągnięcia i założony plan. 

Dla WR Beauty obecnie wykonujemy i przygotowujemy materiały marketingowe takie jak: wizytówki, vouchery, karty stałego klienta itd. Obsługujemy i wspieramy stronę internetową od części technologicznej. Jesteśmy w stałym kontakcie i pomagamy zwiększyć sprzedaż stosując techniki marketingu i trade marketingu.

Szukasz pomysłu na swój projekt?

Napisz do NAS!