Naprawa konta i podłączenie sklepu do profilu Instagramowego.

Klient zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w włączeniu katalogów sprzedaży na koncie Instagramowym. Zleceniodawca posiada wiele kont firmowych wraz ze sklepami internetowym. Prowadzi sprzedaż swoich produktów przez portale społecznościowe. Na Instagramie portal Kraina Dla Dzieci nie wyświetlał sklepu z katalogami produktów dostępnych w ofercie mimo, iż takie katalogi zostały stworzone na powiązanym koncie Facebookowym.

Szybko zdiagnozowaliśmy problem. Konta pomimo połączeniu na linii Facebook – Instagram nie wyświetlały katalogów. Przyczyna była ukryta głębiej. Instagram marki Kraina dla Dziecka był przypisany do nieodpowiedniego menadżera sprzedaży Facebook. Po otrzymaniu wszystkich autoryzacji problem został rozwiązany natychmiastowo. Na koncie Instagramowym włączyliśmy katalogi, które wcześniej były stworzone na Facebooku i nie wyświetlały się na Instagramie.

Często klienci przy łączeniu profilów w mediach społecznościowych robią to niedokładnie i wkrada się przez to wiele błędów. Najczęstsze błędy to niewłaściwe połączenie, połączenie prywatnego konta z firmowym. Jeżeli nie jesteś w stanie poradzić sobie z zaawansowanymi ustawieniami Facebook, Meta Business Suite lub innych narzędzi to skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się w Social Mediach i chętnie pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy.