Komunikacja wizualne i stworzenie strony dla firmy DepiTime. 

Realizacja komunikacji wizualnej dla firmy DepiTime. Firma DepiTime to przedsiębiorstwo działające w branży beauty. Klient zgłosił się do nas z prośbą o realizację komunikacji wizualnej dla przedsiębiorstwa wynajmującego sprzęt do depilacji laserowej. Realizacja miała również zawierać stworzenie strony internetowej. Strona internetowa miała być wizytówką firmy. Firma nie miała w planach tworzenia komunikacji w social mediach.

DepiTime to firma skierowana do osób prowadzących gabinety medycyny estetycznej i kosmetologiczne, dlatego do takiego profilu klienta stworzyliśmy cały projekt komunikacji wizualnej. Projekt jest prosty i elegancki jednocześnie .Strona DepiTime ma służyć jako wizytówka i zawierać niezbędne informację na temat sprzętu. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze. Zawiera podstawowe informację i działy. Na stronie znajduje się prosty formularz kontaktowy, który umożliwia kontakt potencjalnemu klientowi. Dane kontaktowe, informację o firmie, cennik, zasady korzystania ze sprzętu i opis produktu.

Strona pod względem technicznym jest dopasowana na urządzenia mobilne jak i stacjonarne. Wszystkie niezbędne grafiki zostały stworzone przez nasze studio specjalnie do tego projektu. Strona jest najprostszą wersją komunikacji, której w tym przypadku nie chcemy utrudniać klientowi i niepotrzebnie komplikować. Szata graficzna, którą wybraliśmy została dopasowana do logotypu.

Aktualnie strona prowadzona jest przez nowych właścicieli, a współpraca skończyła się na etapie oddanie strony do użytku. Klient jest zadowolony z naszej realizacji. Mamy nadzieje, że strona będzie służyć mu jak najdłużej. Klient dostał od nas wszystkie informację na temat prowadzenia strony. Jako Studio Międzymiastowe zawsze służymy poradami, nawet po skończonym projekcie. Jesteśmy pasjonatami i pasjonatami pozostaniemy.